Perşembe
Kar Yağışlı
-6°C | 0°C
Cuma
Çok Bulutlu
-6°C | 0°C
Cumartesi
Çok Bulutlu
-6°C | 1°C

Belediye Başkanımızdan karla mücadele ekibine teşekkür

Varto ilçemizde kış ayının başlaması ile birlikte etkili olan kar yağışı ile mücadele eden, karla mücadele ekibine Varto Belediyesi Başkanımız Mehmet Nuri Çetin Teşekkür etti

Belediye Başkanımızdan karla mücadele ekibine teşekkür Haberler

 Varto ilçemiz de etkili ve yoğun bir şekilde etkisini sürdüren kar yağışlarının ardında ilçe merkezi ve tüm mahalleler ile ara sokaklarımız da bulunan ana yolları ve sokakları 24 saat üzerinden çalışmalarını sürdürün Temizlik işleri Müdürlüğü ile Fen işleri Müdürlüğünün gece gündüz demeden, kar karanlık, gece ve gündüz soğuk ve don demeden sürekli olarak karla mücadelede bulunan ekiplerin çalışmalarını yakından takip eden Belediye Başkanımız Mehmet Nuri Çetin tüm çalışanların yaptıkları hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Konu ile ilgili Olarak açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Mehmet Nuri Çetin, ’İlçemizde kış aylarının başlaması ile birlikte yoğun olarak yağan kar yağışının ardında çetin görünen kar yağışının ardında, Varto Belediyesi başkanlığımızca ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın kış ayı olması nedeni ile ulaşımda sıkıntı yaşamamaları açısında Belediye de oluşturduğumuz karla mücadele ekibimiz her kar yağışının ardında vatandaşlarımıza hiçbir sıkıntı yaşatmadan evlerinin önüne kadar her sokağı karış karış olmak üzere kardan temizlemiş, ilçe merkezindeki karları toplamış ve şehir dışına çekmiştir. Zor şartlar altında karla mücadele ekibimiz 24 saat üzerinden çalışmalarına devam etmiştir. Bu nedenle ilçemizde ulaşımda bir sıkıntı yaşanmamıştır. Vatandaşlarımız ilçe merkezi ve mahallelerinde sıkıntı yaşamadan günlük faaliyetlerine devam etmiştir. Vatandaşlarımıza ulaşım konusunda sıkıntı yaşatmayan ve sürekli olarak çalışmalarına devam eden karla mücadele ekibimize bu çalışmalarından dolayı teşekkür ederim ’dedi. 

Copyrigt © 2016 Codlar.Com®